[WTF...?!] 1. Díl

14. července 2012 v 15:35 | Yuko |  WTF...?!
Jo. Lidi!xD Já píšu kapitulovku! S Take Ho!xD Já doufám že se vám bude líbit a budete komentovat, jelikož ten první díl nám trval napsat asi 2 měsíce... Jinak ten fuj cover jsem dělala já. Říkám že na grafiku jsem levá jak poleno. No nic...Užijte si povídku a já jdu hledat alba..zase...

Název: WTF...?!
Pár: HanChul (Možná jich bde víc...)
Varování: Zatím žádné...Pozdějc 18+++++++++....xD
Betarder: Take Ho ( http://takehochan.blog.cz )

Poznámka Yuko: Minna! abijeme Take Ho! Jelikož jsem to po ní opravovala a bylo tam chyb jak to prase...Jsem málem umřela!Q.Q Přeji příjemné počtení...xD
************************************************************************************************************************************************************************

"Podívej, je to jednoduchý. Jak začne hrát hudba tak vykročíš do předu, uděláš dva kroky a jdeš do zadu. Pak raz, dva, tři, čtyři a pak..."
"Počkej, jak se de z té trojky do čtyřky?" Hannie se nechápavě podívá na svého učitele zumby. "Lehce." Řekne jen učitel a zavlnil se v bocích. "Teď to zkus ty." Hannie se nějak nemotorně zatočí, zakopne o vlastní nohu, a aby toho nebylo málo, ještě má problém s tím aby se zvednul. "Tohle prostě nejde" Řekne naprosto nekompromisně mezitím, co se sbírá ze země. "Ale jde to." Hee se jen znovu ušklíbne. Když se na něj člověk chvílí dívá, tak si uvědomí jednu věc, má tak pěkný smích a nebojí se ho použít. I když teď by byl Hannie asi radši, kdyby se nesmál.
Hechuul přejde k Hankyungovi ze zadu a přitiskne se na něho. "Uvolni se a nech, abych s tebou manipuloval. Nemůžu tě doučovat tu sestavu každý večer." Pomalu se začne pohybovat a tím, že je tělo mladšího chlapce na něho natisknuté, pohybují se stejně. Přesně kopíruje pohyby svého učitele, dokud opět nezakopne o svou nohu. "Hej! To není tak lehký!" Řekne ublíženě Hannie, když vidí, že Heechul se už nadechuje na další vlnu smíchu. Ale rozhodne se to dál nekomentovat. Prostě sebou nechává manipulovat a poslouchá jak Heechul vysvětluje sestavu. Starší muž zakroutí hlavou, jak je až neuvěřitelně chlapec před ním poddajný, a tak se jeho zrzavé vlásky rozletí do všech stran.
Hannie zrovna otočil hlavu do zadu, takže přímo viděl co Hee dělá, nemohl se na tu krásu vynadívat a zůstane na něho civět s mírně otevřenou pusou. Přestože je Heechul starší, vypadá stále jako dítě. Roztomiloučké dítě s hebkou pletí, hustými vlasy, růžovoučkými rtíky. Postupně přestává vnímat jeho hlas. Zavře oči a zaposlouchá se do tlukotu jeho srdce, cítí jeho dech na svém krku, jeho ruce na svých bocích, na svých ramenech. Opře se o něho ještě víc, doslova si na něho lehne. Cítí se tak uvolněně. Nikdy dřív si toho nevšiml, ale teď když se mu tak blízko cítí Chulovu vůni, tak sladkou vůni.
Heechul se s údivem zadívá na většího, sic mladšího muže a zavrávorá. "Musíš stát na svých nohách!" Jemně na Hannieho zvýší hlas, aby ho mladík slyšel. Černovlásek sebou polekaně trhne a odtáhne se od něj. "Omlouvám se ... Zamyslel jsem se." Řekne jen a odvrátí pohled. Musí teď být rudý až za ušima. Nervózně si prohrábne své černé vlasy a zaujme pózu, tak aby mu Hee neviděl do obličeje. K jeho překvapení se k němu ihned přitiskne něčí tělo. Zvedne rychle hlavu a podívá se za sebe. "Co tak koukáš?" Zeptá se jej zrzek a zapne hudbu ovladaček, který má v kapse u volných, černých kalhot. "Tak pojď, sjedeme to znovu." Oba se opět začnou pohybovat v rychlém tempu latinskoamerických tanců. Když však písnička skončí, opět nejsou ani jeden s výsledkem spokojeni. Navíc už jsou taky unaveni. "Hannie, musíš hýbat bokama." "Ale ono to nejde!" Řekne Hannie se zoufalstvím v očích a Hee se jenom zasměje. "Slovo nejde neexistuje! Proč jsi sem teda chodil?" Pronese a sedne si na zem. Pokyne Hanniemu ať si sedne taky. "Nenecháme to dneska už? Bolí mě nohy. A předpokládám, že tebe taky." Podívá se na něj Hee a Hannie s úlevou kývne. "Já sem ani moc nechtěl, ale byl jsem sem nahnán, protože si prý musím udržovat postavu." Hannie odpoví na předchozí otázku, na kterou se už skoro zapomnělo.
Unaveným krokem se doplazí s jazykem na kolenou k Chulovi. Sedne si na zem a napije se pořádně ze své flašky s ledovou vodou. Cítí, jak se mu ledová tekutina rozlévá jeho zpoceným a rozpáleným tělem. Úlevně vzdychne a zavře oči. Tohle potřeboval. Položí láhev zpět vedle sebe. Opře hlavu o zeď a začne pravidelně oddechovat. Pomalu přestává vnímat všechno kolem sebe, dneska toho bylo vážně moc. Na tváři ucítí teplý dotek, něčí ruky, moc ale na to nedbá, na to je až moc unavený. Až pak mu dojde, že ona ruku se nezdržuje jenom na jeho tváři, ale našla si cestu i k jeho krku, ramenu a pak zpět přes tvář do vlasů. Až teprve teď ho napadne, že by možná bylo dobré otevřít oči. Když to však udělá, uvidí přímo před sebou Chula, který si ho prohlíží se zalíbeným pohledem.
Hee se k němu přiblíží ještě o kousek víc, že je od sebe dělí už jen pár milimetrů. Hannie se může nervozitou zbláznit, jeho žaludek udělá pár kotrmelců a hlava se mu zatočí. Proč si ho prohlíží tak důkladně? Ale pak uslyší pouhé... "Nespi ..." V tu chvíli by ho nejraději poslala tam, kde slunce nesvítí a to teď nemluvím o vinných sklípcích. "Nespím!" Řekne rychle na svoji obhajobu, natáhne ruku ke svému pití a rychle si lokney aby tak zakryl svůj rudý obličej.
"Ale vypadalo to tak." Provokativně se Chul na něho koukne a usměje se od ucha k uchu. Strašně rád to velké i když mladší stvoření škádlí... On vlastně škádlí rád všechny. Po chvíli však na Hannieho přece jenom začne doléhat spánek, tak se natáhne na zem a zakousne se do jablka, které si vzal sebou, neboť mu bylo jasné, že bude mít hlad.
Hee se na něj mlsně podívá a olízne si rty. Ten Kluk se mu líbí, hodně se mu líbí. Navíc když tu teď tak leží a vypadá tak bezbranně. Hee se k němu začne plazit jako kočka, dává si dobrý pozor, aby nebyl zpozorován, když je konečně u něj sedne si obkročmo na jeho boky teď by nejraději zavrněl jako kočka. Jak mohl někdo říct, že by si měl hlídat postavu? Vždyť to je skvělý kus, mladého masa! Hannie na něj jenom vytřeští oči a němě otevře pusu. Jablko však zůstane na svém místě a tak nemůže vydat ani hlásku. Vypadá jako prase na podnose. Ale takové to roztomilé prasátko s růžovoučkými tvářičkami a kudrnatým ocáskem. Chul se k němu nakloní až k jeho obličeji. Je tak blízko, že mu vidí i chloupky v nose. Hee jemně kousne Hannieho do ouška. Tenhle kluk ho přitahoval už od doby, co přišel k němu do hodiny, jestli by mohl od příště začít taky. Pamatuje si co mněl tenkrát na sobě, bylo horko, takže byl jen v tílku a kraťasích a věřte, že tohle oblečení spíš obalovalo než zahalovalo. Tak proč mu to neříct? Třeba bude mít to štěstí a něco z toho bude, i kdyby jen na jednu noc bylo by to určitě krásné! Vypustí z úst jeho ušní lalůček, který až doteď svíral mezi svými rty a zašeptá mu do ouška "Chci tě..."
Hanniemu projede tělem mráz, když si uvědomí, co mu Hee řekl. Cítí, jak mu na čele vyskočí pot, to jako myslel vážně? Černovlásek hlasitě polkne a vyplivne jablko na podlahu. Nevěřícně hledí do tváře chlapce nad sebou. Proč si sakra vůbec lehal na tu pitomou zem? Hee se jen usměje, od jeho ouška se přesune na něco mnohem zajímavější, svoje rty přitiskne k těm jeho, které jsou tak rajcovně pootevřené a tak smyslné.
Hangengem projede vlna... vlna odporu! Tohle je nechutné. Právě se líbá s klukem. S klukem! Navíc s tímhle klukem. S klukem s kterým chodí po hodinách zumbi do sprch, s klukem s kterým tancuje skoro každý den, s klukem s kterým chodí na pivo. Tohle prostě není možný... tohle je nechutný! Hannie se snaží nějak vyprostit z Chulova sevření a díky jeho síle to jde zcela lehce. Hned jak se mu povede uhnout hlavou na stranu, se podívá na chlapce nad sebou, který má ještě stále slastí přivřené oči. On není normální!
"Ty prase!" Zařve na něj Hannie a Hee se na něj jen zaskočeně dívá. Proč jej odstrčil? Vždyť to bylo dokonalé! Ty smyslné, láčné rty, které uždiboval těmi svými ... Hankyung si vezme tašku a snaží se co nejrychleji zmizet z téhle prokleté tělocvičny. Co nejrychleji se snažil dostat ke dveřím, aby mohl vypadnout z tělocvičny. Hned jak vyšel, prásknul dveřmi, ani nechtěl, ale přímo se to v něm vařilo. Nikdy by nevěřil, že je Chul takový prase. A nikdy by do něho neřekl, že je na kluky! Ještě chvíli si povídal sám se sebou ve svých myšlenkách při cestě na autobusovou zastávku, dokud mu v kapse nezazvoní mobil a on polekaně nadskočil. "Haló?" Ani se nedíval kdo to je, je až moc naštvaný na to aby dokázal racionálně uvažovat. Proto si ani neuvědomil, že do toho telefonu spíše křičí jako by za to mohl ten chudák na druhém konci. "P... promiň miláčku jestli ruším... ale chtěla jsem vědět, kdy dojdeš domů. Už se mi po tobě stýská." Hannie se jen pousmál a zjemnil svůj hlas, jak nejvíc to šlo. "Už jedu..." Řekl s tou největší něhou jakou mohl. Jeho přítelkyně Hyuna se o něho vážně stará jak o dítě. "Dobře...Papa!" Řekla do telefonu a samozřejmě poslala větrnou pusu. Ani si neuvědomil kolik je hodin. Strávil tam až moc času... až moc času s ním! Zatřese hlavou, až mu pár pramínku černých vlasů spadne do obličeje. Rukou je zastrčil zpět za uchu. Rozhlédne se přes silnici a přeběhne k zastávce, kde už čeká na autobus. Rád by jel autem, ale to dneska půjčil své přítelkyni, protože svoje má v servisu. Pohodlně se usadil na lavičce než najednou...

Hee mezitím zaraženě seděl na zemi. Přemýšlel proč se Hannie tak naštval. Vždyť to byla jenom pusa! Kvůli tomu se tak nasrat nemusel. Nebude na d tím dál přemýšlet, prostě to nevyšlo. Zvedl se ze země a rovnou šel k lavičce, na které měl položenou svoji tašku s věcmi. Popadl jí a pomalu se šoural k východu. Zamknul tělocvičnu a začal hledat klíčky od auta, někdy by si v těch kapsách mohl uklidit. Po chvilce je našel, i když to byl boj. Přešel ke svému červenému miláčkovi, jediná věc na světě, kterou mohl milovat, aniž by se bál zrady. Nastartoval svého vymazleného sporťáčka, hned jak uslyšel ten zvuk motoru, zapředl blahem. Vycouval z parkoviště, zapnul rádio, aby tam hodil svou oblíbenou muzik.
Hee si to mašíroval do své vilky rychlostí blesku, neměl už na nic náladu, byl utahaný a jediné po čem toužil, byla horká vana. Prsty bubnoval na volant v rytmu písničky, potichu si pobrukoval její melodii, dokud nepřišel čas na refrén, to se prostě neudržel a začal přímo řvát přes celé auto tex písně. Projížděl zrovna okolo zastávky a pohled mu padl na zajímavý úkaz, zahlédl Hannieho jak si povídá s telefonem. Sám se pro sebe ušklíbl, jo jasně, povídá si s telefonem. Ale co je hlavní napadla ho skvělá myšlenka. I přes to, že je utahaný, pořád mu to pálí, sám se musí pochválit.
Hannie právě vracel telefon zpět do své kapsy, když u něho zastavilo červené auto. Zpočátku se nechápavě koukal, než se stáhlo okénko u řidiče. Už když viděl, jak se rýsuje zrzavá kštice vlasů, si začínal uvědomovat kdo to je, žaludek se mu až stáhl do fáze, kdy by nejraději zvracel nervozitou.
Hee se podíval na Hannieho výraz který jasně říkal, že ho nechce ani slyšet, natož vidět. Na to se jen zrzek usmál a vykročil směrem k Hanniemu, ze svého rudého miláčka. Opatrně za sebou zabouchl dveře a šel přímo k němu. Hannie se snažil ustupovat co nejdál, ale zastávka taky není nekonečná. "Nechceš svést?" Řekl Hee kousek od něho a Hannie se na něj na oko zděšeně a zhnuseně podíval. "Jak mám vědět, že mě neznásilníš?" Hannie nikdy nebyl moc důvěřivý a když měl jet s tímhle... gayem! "Ale no tak. Víš, že takový nejsem a mohli bychom probrat to, co se stalo." Usmál se nevině starší chlapec, jako by byl sluníčko na hnoji. Přece jen ho nechce znásilnit, ale kdyby Hannie chtěl znásilnit jeho... no proč ne. Namířil si to zpět do svého auta, kam si opět pohodlně sednul. Otočil klíčkem v zapalování, opět se neubránil líbeznému úsměvu, když slyšel svého miláčka zapříst. Hannie však nevypadal, že by se mu do toho auta nějak chtělo, proto ho musel Hee trochu popohnat. "Víš, že další autobus ti jede až ve tři ráno?" Hannie se na něj podíval jak na mluvící bábovku a pak se šel podívat na jízdní řád. Chvíli jen po papíře lítal očima než se opravdu přesvědčil, že další autobus mu jen tak nepojede. Starší chlapec si povzdechl a na kráčel si to k té červené zrůdě. To auto teda bylo pěkné ale bylo ve vlastnictví té zrzavé fretky.
Hee se jen spokojeně usmál a zatáhl okénko. Hannie mezitím došel na místo spolujezdce, na sedadlo smrti, ON HO CHCE ZABÍT! No... dobře přehání. Usadil se na pohodném sedadle a tašku si hodil do zadu. Hee ihned sešlápl plyn až na zem, jo možná jel rychlostí, za kterou by mu klidně mohli sebrat i řidičák, ale chtěl se trochu předvést, no vlastně chtěl ukázat, co je miláček dokáže. Chvíli jeli jen tak ticho. Hannie se koukal ven z okna na silnici, zatím co Chul se koukal před sebe. Pak si Heechul všiml něčeho zajímavého. Hannie si pobrukuje Stranger! On poslouchá SHINee! Jasně chápal, že teď tyhle štěňata letí ale... Jak někdo může poslouchat ty děcka?! Pravda… Taemin je k nakousnutí, ale... jsou to malý štěňata!
Hannie si všimnul že se Hee tváří jak po citronu. Na co asi myslí? Vždyť to je jedno, hlavně že se nesnaží navázat konverzaci typu 'hele a co jsi měl k obědu'. Hannie zase vystrčil hlavu z okna a nasával čistý vzduch přírody. Moment...Oni nejsou ve městě! Černovlásek se rozhlédl kolem a viděl samé stromy. To si z něho ta fretka dělá prdel, ne?! "Kime Heechule okamžitě mi řekni kde to sakra jsme!" Vyjel na něj z ostra černovlásek hned, jak vrátil hlavu zpět do auta. To má v plánu ho zatáhnout někam do lesa a tam ho donutit aby se s ním vyspal a tím pádem byl Hannie znásilnění... I když on to bude vlastně dělat do Chula, takže bude se to brát jako znásilnění? To je jedno! Vždyť Chul ho právě unesl! "No... víš já jaksi nevím kde bydlíš." Zasmál se nevině starší chlapec a v klidu si to šinul dál. "A to ses mě nemohl zeptat?" Vyjel na něj ještě víc Hannie. To si z něj jako dělá srandu? "Vypadl jsi tak zamyšleně, tak jsem tě nechtěl rušit při zpívání těch děcek." Zasmál se Hee.
"Hej nejsou to štěňata je to skvělá skupina... A vůbec, zavez mě domů." Bo mě přítelkyně zabije. Dodal si v duchu Hannnie a modlil se, aby ho Hee nedonutil ho znásilnit někde pod stromečkem. V duchu se ušklíbl. Už byl jak Siwon. "Proč?" Hee ho vytrhl z krásného snění, kde byl doma, rozvalený na gauči s ovladačem v ruce. "Děláš si ze mě prdel?! Otoč to a normálně mě vysaď třeba u obchodu a já to dojdu." Hannieho se začala zmocňovat panika. Kurva kde je?! A co s ním má Heechul v plánu?!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 takehochan takehochan | E-mail | Web | 14. července 2012 v 15:42 | Reagovat

netrvalo by to tak dlouho kdyby ti neklekl net a kdyby se ti chtělo !!! a kdyby se taky někdy chtělo mě :D

2 Yuko Yuko | 14. července 2012 v 15:43 | Reagovat

[1]: Vidíš!...Ty na té době máš taky svůj podíl!xD

3 takehochan takehochan | E-mail | Web | 14. července 2012 v 15:48 | Reagovat

[2]: ale tvůj net na tom má větší podíl

4 Yuko Yuko | 14. července 2012 v 15:50 | Reagovat

[3]: Ále prd...xDDDD

5 Nagasaki Nicolca Nagasaki Nicolca | Web | 15. července 2012 v 12:50 | Reagovat

"On poslouchá SHINee!"*skončila pod stolem* Hej, dobře vy. Chul je úžasné úchylné hovado... nebo ho z něj aspoň všichni dělají (já nevyjímaje).xD Zajímalo by mě, co si na Hangenga vymyslí.xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama