Pink Bunny in Bed

9. dubna 2012 v 0:00 | Yuko and Take Ho
Jako...Hehe??xD Její blog:Tu
Varování:18+
Pár:SiChul,KangTeuk
Autoři:Taeko Ho,Yuko


Hechuul pomalu otevře dveře dveře svého pokoje. Vystrčí své dětskou hlavičku aby se ujistil že všichni ještě spí. Ale kdo by byl ve tři hodiny ráno vzhůru, že? Snad jen tenhle sexuální maniak. Po špičkách se plíží k dalšímu pokoji přes chodbu. Na co klepat, ještě by mohl zbudit svou oběť a to rozhodně neudělá. Potichu vklouzne do pokoje, nervozně si skousne ret když dveře zaskřípají. Krev mu v žilách zmrzne když se postava pod peřinou zavrtí a vydá neidentifikovatelný zvuk. Zůstane stát jak kamenná socha, zrak upírá na tělo pod tenkou přikrývkou. V hlavě se mu zatím rodí plán jak laská ono tělo. Když postava dále nejeví známky života přejde k posteli.
Zatím mu jde předstírat že spí, chce vědět co má ta potvůrka zase za nápad. Oči nechává zavřené a dál v klidu předstírá že spí. Co to má za nápady sem lozit když ještě ani nesvítá? Když však osoba jenž vlezla do jeho pokoje se přiblíží k němu, menší záchvěv těla se ukázal. Ví moc dobře která úchylné štěně tu je. Přemáhal nutkání přirazit ho ke zdi a znásilnit ho tady a teď, pomilovat ho jako nikdy v životě, brát ji jeho tělo i duši nemilostně a tvrdě. Když si k němu osoba lehla,vytřeštil oči a přemáhal své touhy. Neudělá mu to lehké, počká si co udělá jako první Chul. Ještě víc vytřeštil oči, snad tak moc až mu vyletěli z důlků a teď se válí po podlaze, když ruka staršího kluka přistála na jeho krku a druhá na jeho boku. Ucítí závan horkého dechu na své odhalené kůži na krku a poté vlhký polibek. Ne! Nepohne se, vždyť přece spí.
Jakmile zpozoroval že ona osoba nespí,okamžitě si za ní obkročmo sedl. HeeChul Siwonovi položil ruku na stehno a drhou ho hladil po jeho vypracovaných svalech. Přitiskl rty na jeho krk. Sál jeho kůži na krku a zkousl ji mezi zoubky, dělal to tak dlouho dokud si nebyl jistý že po něm nezůstane rudý flek. Rukou vklouzl pod jeho tričko a začínal prsty mapovat jeho kůži.
Ale Siwon stále nic. U mě si na mrtvého hrát nebudeš!
Siwon ani neztihl otevřít oči jak HeeChul rychle zaútočil na jeho tělo. Ale rozhodně se vzpírat nebude. Polibek žhavě oplácí, jazykem vklouzne do rtů staršího kluka a rukou mu vpluje do vlasů. Ale ve vlasech narazí na nějou divnou, tvrdou věc... čelenku?? Ne, je to něco jiné než čelenka. Otevře oči a málem spolkne vlastní i společníkův jazyk. On má na sobě... to jako že fakt? Asi jo..Měl na sobě králičí ouška. Ne vážně. Chlupatá, růžová, králičí ouška. A na rukách návleky jako pacičky.Jakmile Siwon zajel rukama k jeho pozadí,ucítil něco kulatého.On má ocásek! Na růžových kráťáskách... jsou to kraťásky nebo spodní prádlo? To je fuk to teď řešit nebude. Na růžových kraťáskách lemované kožešinou...Ta malá děvka má ocásek! Jakmile zajel dlaňemi na jeho hruď,zjistil že má na sobě jenom růžovou košili. Ale ta spíš víc odhalovala než zakrývala. Průhlednou růžovou košili taktéž lemovanou kožešinou. Rukou zajel k jeho zadečku a jen tak letmo ho stiskl v ruce. Samozřejmě že ta děvka šla na ostro. Co by jste také od největšího úchyla kapely čekali? Ale na obleček z... no moment latexoví obleček, páni ten se dneska překonal.
"Copak že se ta vyfikl?"
"Nelíbím se ti snad?" HeeChul si zapřel ruce v bok a jednou rukou si svůdně zajel do vlasů. Vypnul hruť a mlstně si olízl rty.
"Líbí ale co to že se tak překonáváš?" Při pohledu na tu malou hříšnou bytost mu z pusy utíkají sliny.
"Velikonoční speciál." Nevině pozvedne ruce.
Siwon už se nadechoval k odpovědi ale byl umlčen polibkem a po jeho těle se rozeběhli nenasytné ruce.
Chehuula potěšilo když viděl pohled svého společníka. Dokonale ho vyvedl z míry. Koho by taky nevyvedl z míry růžový kostýmek zajíčka? Svůdně přejel očima svého přítele a jasně tak říkal "Králíček chce velikonoční výprask na holou." A zdá se že to Siwon pochopil.
Siwon se ušklíbl do polibku a jemně HeeChula plácl přes zadek. On má vážně i ocasek, to je kawaiii. Uchopil toho malého ďábla... eee teda zajíčka a převalil se tak,aby byl Chul pod ním. Stejně jako zajíčkovi ruce před chvílí se i jeho ruce rozeběhli po jeho těle.
Heechul byl rád za aktivitu společníka tak pozornost jen uvítal. Zvedl ruce nad hlavu a nechal se opečovávat nenasytnými pohledy a doteky.
Siwon začal pomalu Chula vyslékat z jeho košile. Jakoby omylem se dotkl jeho chlouby a začal ho hladit ne stehnech. Druhou rukou zatím rozepínal knoflíček po knoflíčku košili svého zajíčka. Oči mu zableskli touhou když spatřil dva rudé body na Chulově hrudi. Rty se začal věnovat jedné z bradavek. Nejdřív ji olízl jazykem, pak za ní zatahal zoubky aby poraněné místečko záhy ošetřil polibkem. Jazykem obkroužil její konturu a opět zatahal zoubky. Opakoval to tak dlouho dokud se pokojem neozývaly jasné zřetelné stény.
Chehuulovi unikalo z úst pár hlasitých sténu. Bylo mu jedno že je může kdokoliv ze skupiny slyšet, měli by na to být už zvyklí.
Když byl se svou prací spokojený a uznal že bradavky jsou již dost tvrdé, přesunul se ke tváři svého zajíčka.
Chul mezitím začínal Siwonovi rozepínat kalhoty a dráždit ho přes látku uplých boxerek. Přes tenkou látku šla cítit vyboulenina, která už nabyla své plné velikosti. Když mu sundal kalhoty i s trenkami převrátil se na něj aby byl tentokrát zase on na hoře. Přece jen ho ten ocásek trochu tlačí a navíc měl v plánu víc. Hlavu přesunul k Siwonovu klínu kde se již do výše tyčil penis na který dostal chuť. Chul začal Siwona velmi zkušeně kouřit a Siwon nemohl nesténat.
Chvíli Siwon jen sténal ale nemohl se místy ubránit malým úšklebum. Ty ouška co má Chul na hlavě ho lechtaly. Rukou zaplul zajíčkovi do černých vlásků a přitáhne si jej blíže. Je to zvláštní ale ty ouška mu dělají pomyšlení.
HeeChul pohybuje hlavou stále rychleji. V rukou mne Siwonova varlata, palce stáhne předkožku a olízne špičku žaludu. Olízne celou jeho délku a rozetře po něm kapičku spermatu. Nemůže se dočkat až mu exploduje v ústech.
Siwon cítil že se blíží k vrcholu. Chul... ten malý ďáblík ho dohání k šílenství, jestli nebude v něm tak se zblázní. Rukou si rve vlasy jak se snaží oddálit vrchol. Je mu to příjemné ale... ale už to nevydrží. Rve si vlasy a vzdychá tak silně až se stěny otřásají.
Heechul se jen ušklíbl, když zahlédl jak účinná je jeho práce. Promnul ještě jednou v rukou jeho varlata, olízl celou jeho délku. Ucítil škubání v údu svého milence a pak uslyšel hlasitý výkřik slasti. V ústech se mu rozlila teplá, slaná tekutina, kterou poslušně spolykal i poslední kapičku jenž spočívala na Siwonově podbřišku důkladně olízl.
Když Siwon vyvrcholil jaksi si vyměnili místa. Hned jak se Siwon spamatoval z doznívajícího orgazmu, povalil Chula pod sebe. Sundal z něho košili, která se už držela u jeho loktů. Rozepl růžové kraťásky s ocáskem. Všechno oblečení letělo neznámo kam. Ale ty ouška mu nechal. Vypadal v nich tak... jak to říct... svůdně. Siwon Chula zkušeně kouřil,hladil ho po stehnech a druhou rukou zabloudil k jeho otvoru. Začal kolem něj kroužit prstem a pomalu do něj vnikal. U jiného by začal jedním prstem ale u tohohle zajíčka může udělat vijímku, místo jednoho prstu mu tam strčil hned tři. Okamžitě se prostor kolem jeho prstů stáhl a Chul hlasitě vykřikl. Rty kolem jeho penisu semkne víc k sobě. Ústy pohybuje čím dál rychleji a tempo přírazů prstů sladí. Siwon v něm různě kroutil prsty až narazil na správné místečko.
HeeChul se prohnul v zádech a pohnul se proti němu. Tohle mučení se slast.Když už byl Chul dostatečmě připravený, vypustil ho z úst a vyklouzl z něho prsty.Podložil si jeho zadeček polštářkem a nasměroval svůj penis k jeho otvoru a na jeden příraz do něj vniknul.
Chul hlasitě vykřikl až se za zdí ozvalo bouchání a následné-
"Chule nevzdychej tak na hlas!" Za jiných podmínek by se možná Chuulovi pod tvrdím tonem Teuka zježili strachem chloupky ale teď ne. Jen mu mírně zaškubaly koutky.
"Ne, tady se odehrává velikonoční speciál. To se musí křičet." Siwon také nemá v plánu uposlechnout a tvrdě přirazí do těla pod sebou až Chul znovu hlasitě vykřikne. A znovu, znovu... Dnes tohohle králíčka udělá tak že ho na dlouhou chvíly tyhle prasečinky přejdou.
Nikdo nedbal na Teukova varování jenž se linula z vedlejšího pokoje. Siwon vzdychla a přirážel do Chulova těla hrubě a tvrdě.Hee hlasitě vzdychal a přirážel proti Siwonovi boky. Oba dobře věděl že celý dům je už vzhůru a tak už se nehodlal ani trochu tišit. Přirážel do Chula hruběji. Do rukou uchopil jeho penis a třel ho v tempu přírazů. Stáhl předkožku a přejel po žaludu po kterém rozetřel kapičku uniklé touhy, rozetřel ji po celé jeho délce. A pak... Siwona napadl zvrácený nápad.
Sáhl pod polštář a hodnou chvíly tam něco hledal až si Hee myslel že se snad zbláznil. A pak jak vítěz maratonu vytáhl to co hledal.
Chul vyděšeně vytřeštil či ale pak udivení vystřídaly jiskřičky v očích. Tohle se mu bude líbit. Siwon mlsně olízl růžovou, gumovou věc a poté ho nasměroval přímo k chlapcovu otvoru. HeeChul ještě víc roztáhl nohy a zaklonil hlavu do zadu. Siwon onen předmět pomalu vsouval do otvoru staršího chlapce. Díval je na jeho slastí a možná i bolestí zkřivenou tvář. Až ho tam zasunul celého, zmáčkl tlačítko.
Reakce o obou chlapců byla okamžitá a jak viditelná tak i slyšitelná. "ÁÁÁ..." Nejde říct kterému chlapci výkřik patřil ale nejspíš oboum. Vibrace které se dostavili díky onomu kouzelnému tlačítku, projely tělem obouch.
Siwon sklopil své zpocené čelo a semknul víčka více k sobě. Nyní je Hee ještě těsnější a ty vibrace... to snad ani nemusím psát. Cítil jak se nehty staršího chlapce zarývají do jeho ramena, jak se se HeeChul nedočkavě, zkusmo pohybuje. Má zkřivenou tvář slastí, víčka má semknuta pevně k sobě ale na řasách dou vidět třepotající se slzy. Lapá po vzduchu, ústa má otevřena, hrudník se mu rychle zvedá a už touží jen po uvolnění. Ale není to na něho moc?
"Hee..aaa... si-si vy pořádku?"
Chuul neodpovídá. Rychle, ani neví jak se Siwon ocitl pod zády na posteli. HeeChul na něm obkročmo sedí a upíra na něho pohled, který by zabil i Jashina.
Dřív než stačí Siwon cokoliv říct nebo namítnout se na něm Hee začne zběsile pohybovat přičemž si Siwonovu ruku přitáhne ke svému pozadí. Siwon pochopí a chytne konev vibrátoru do ruky a začne s ním pohybovat. Druhou rukou opět uchopí černovláskův penis a začne ho třít. Pokojem, snad i celým domem nebo i celým Seoulem se ozývají slastné stény dvou chlapců.
Hee cítí že už to nevydrží, v podbřišku cítí tlak a penis svého milence vnímá snad až ve střevech. Zrychlí ještě víc intenzivitu přírazů čímž způsobí i rychlejší přírazy vibrátoru. Zakloní hlavu do zadu a s hlasitým výkřikem vyvrcholí do ruky svého milence.
Prostor kolem Siwonova penisu se stáhne jak Hee vyvrcholil. Udělá se mu černo před očima a hluboko uvnitř chlapce také vyvrcholí. Udělá se černo před očima a ani nevnímá chlapcovo tělo na své hrudi.
Dveře do pokoje se rozletí zrovna když Siwon vyndává vibrátor z těla staršího chlapce. Uvnitř stojí leader kapely Teauk. Rudý vzteky upírá svůj zrak přímo na ty dva úchyly před sebou. Ale teď by nejradši nebyl. Stojí na něčem chlupatém... z divného materiálu... Až když se podívá uvědomí si že stojí na růžových. chlupatých kraťáskách. Pak se pozorně podívá na ty dva před sebou... Má Chul na hlavě uši? A co to Siwon z něho vytahuje? To je...?
"Co chceš Teuku?" Nevrle zavrčí Hee neboť je vyrušil z části kdy měl slízat všechno sperma z těla mladšího chlapce.
"Nic... už radši nic." Zvedne ruce v obraném gestu.
"Tak odejdi!" Jashine proč sem leze? Rozbouřený Siwon po leaderovy hodil robertka. Hned jak to zpozoroval rychle zavřel dveře a zmizel ve svém pokoji.
*
Mezitím Teuk došel do svého pokoje který nebyl zas až tak daleko.Když uviděl spícího Kangina na své postely,měl co dělat aby se neuslintal.Kangin tady dlouho nebude a chce se s ním rozloučit.
"Teukie??"Řekl probouzející se Kangin a Teuk málem vyletěl z kůže.Musí všechny takhle strašit?!
"Já..Nechtěl jsem tě vzbudit nebo tak..."Měl co dělat aby mu neselhal hlas.Vždyť právě mluvil s Kanginem!!S mužem kterého miloval...Dlouho...
"Co se děje tam vedle??"Zeptal se a podíval se na Teuka.
"T-tam??No...oni tam...tam..."Nevěděl jak sformulovat slova do normální věty.
"Šukají??"Zeptal úplně bez sebemenší námahy Kangin.Teuk na něj vytřeštil oči ale přikývl.
"Aha..."Řekl Kangin a začal se k Teukovi pomalu přibližovat.Teuk nevěděl co dělat tak jenom stál a čekal co Kangin udělá.Kangin k němu šel velice pomalu,jakoby se bál že uteče.Ale Teuk neudělal nic.Když k němu přišel,začal se k němu přibližovat až jejich rty spojil v měkkém polibku.Teuk nevěděl jak reagovat ale jeho tělo si dělalo co chtělo.Po pár minutách se Kangin odtáhl a usmál se na Teuka.
"Pěkné velikonoce,Teukie."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama